1 3
01 / 02

1

1

02 / 02

3

3

 

   
   
   
   
   
1 1 2 3 4
01 / 05

1

1

02 / 05

1

1

03 / 05

2

2

04 / 05

3

3

05 / 05

4

4

Szukamy franczyzobiorców chętnych do nawiązania współpracy i poprowadzenia punktów sprzedaży na terenie całej Polski.

szczegóły współpracy

- ZACZNIJ ZARABIAĆ -

 


Jest nam niezmiernie miło powiadomić Was, że współtwórca i CEO Telakces.com, Michał Skowronek, dołącza do grona Ekspertów Rady Programowej Magazynu "GALERIE HANDLOWE" jako jeden z kluczowych przedstawicieli branży RETAIL.

Periodyk ten, jest liderem prasy branżowej dotyczącej działalności centrów i sieci handlowych.
Na łamach magazynu, Eksperci dzielą się swoimi opiniami dotyczącymi istotnych, aktualnych aspektów w sektorze RETAIL.
Więcej na ten temat w MARCOWYM wydaniu magazynu, zatem zachęcamy do odwiedzenia saloników prasowych i lektury!
http://www.galeriehandlowe.pl/publikacje/rada_programowa/artykul/michal-skowronek-wspoltworca-i-ceo-telakces-com

 


 

  


Rośnie sieć placówek handlowych Telakces.com i Virgin Mobile. Tylko w sierpniu 2017 roku do sieci dołączyły 3 nowe lokalizacje.

– Nowe salony otwarto w CH Sarni Stok w Bielsku-Białej, w Galerii Warmińskiej w Olsztynie oraz w CH Jantar w Słupsku. Miesiąc sierpień, to również mila niespodzianka dla klientów. Największy wirtualny operator Virgin Mobile oraz lider sprzedaży akcesoriów premium Telakces.com zacieśniają współpracę. Od 16 sierpnia w punktach stacjonarnych Telakces.com jest możliwy zakup abonamentu od Virgin Mobile. W punktach Telakces.com będzie można zakupić wszystkie usługi abonamentowe Virgin Mobile – mówi dla Retailnet prezes Telakces.com, Michał Skowronek.

W planach sieci Telakces.com jest dynamiczna ekspansja przede wszystkim w centrach handlowych dużych miast.

Plany ekspansji Telakces.com

– Do końca 2017 roku, w planach sieci jest uruchomienie kolejnych punktów sprzedaży między innymi  w takich lokalizacjach  jak Galeria Północna, Ch Wroclavia, CH Serenada w Krakowie, Park Handlowy Franowo,Galeria Mazovia czy CH Tarasy Zamkowe w Lublinie i wiele innych! – zapowiada prezes Telakces.com, Michał Skowronek.

Koncept działalności branży GSM, zarówno Telakces.com jak i operatora telekomunikacyjnego Virgin Mobile, najlepiej wpisuje się w funkcjonowanie galerii handlowych. Sieć jest rozwijana w oparciu o system franczyzowy. W większości finansowanie rozwoju sieci odbywa się dzięki środkom własnym. Uruchomienie salonu to koszt między 30 a 200 tys. zł w zależności od rodzaju punktu (wyspa czy salon), jego wielkości, lokalizacji i zatowarowania. Optymalne gabaryty dotyczące wyspy handlowej kształtują się między 6 -12 mkw., natomiast salony między 20 a 40 mkw.

Przypomnijmy, Telakces.com, to obecnie najszybciej rozwijająca się sieć sprzedaży produktów GSM w Polsce i planuje utrzymać ten kierunek rozwoju. Obecnie posiada blisko  140 punktów.

 

 

W Telakces.com jakby nie liczyć, tak wychodzą 4 OTWARCIA sklepów miesięcznie. Plany na przyszłość?

Telakces.com nie ma zamiaru zwalniać tempa !!!

 

Czytaj więcej >>>>


 

czytaj więcej >>>>


 

 

 


Telakces.com: chcemy mieć największą liczbę lokali franczyzowych

czytaj więcej >>>>>


czytaj więcej >>>>> 

 


Z przyjemnością można poczytać...kolejny artykuł o nas w tygodniku 30minut - Galeria Victoria w Wałbrzychu...

 


Virgin Mobile/Telakces.com w Galerii Wisła 

 

– W lipcu do grona najemców Galerii Wisła dołączył salon Virgin Mobile/ Telakces.com. – informuje Magdalena Michalska, Marketing Manager Galerii Wisła.

– Salon zajął lokal o powierzchni 20 mkw, który znajduje się na pierwszym piętrze galerii. Marka powiększyła ofertę z branży „dom i multimedia” – dodała Magdalena Michalska

Telakces.com to firma, która od 2014 firma jest strategicznym partnerem Virgin Mobile, operatora telefonii komórkowej. Obecnie, w barwach Telakces.com i Virgin Mobile działa prawie 100 sklepów, głównie w Polsce, ale także w Czechach i Norwegii.

 

Otwarta w listopadzie 2008 Galeria Wisła jest pierwszym nowoczesnym centrum handlowo – rozrywkowym regionu płockiego. Klienci galerii mogą wybierać z oferty ponad 120 sklepów i punktów usługowych mieszczących się na 4 kondygnacjach obiektu. Dzięki połączeniu szerokiej oferty handlowej z funkcją rozrywkową centrum jest także doskonałym miejscem rodzinnego wypoczynku oraz spotkań z przyjaciółmi w 5-salowym, nowoczesnym kinie, kręgielni, kawiarniach i restauracjach.

Czytaj więcej >>>>

 


Sklep z komórkami

Punkty z telefonami i akcesoriami GSM Telakces.com maja konkurencję ze strony internetu, dlatego dobra lokalizacja to w tym biznesie kwestia być albo nie być.

Czytaj więcej >>>>>

 

portal lokalnabiznes.pl/


Natalia Siwiec gościła w Galerii Sudeckiej

Natalia Siwiec była dziś (10.04) gościem specjalnym "Wiosennych Tele-Poszukiwań" - eventu organizowanego przez firmy Teleakces i Virgin Mobile w Galerii Sudeckiej. Więcej o samej imprezie i spotkaniu Natalii Siwiec z mieszkańcami Jeleniej Góry w krótkiej relacji video.

 

 

Czytaj więcej >>>>>

 

portal 24jgora.pl 


 

 


franchising.pl

24.07.2015

Klient lubi dotykać

Sprzedaż telefonów i akcesoriów GSM w tradycyjnych sklepach ma się dobrze. Franczyzobiorcy Telakces.com mogą zarabiać na koszty już w pierwszym miesiącu działalności.

Popularność e-handlu niszczy stacjonarne sklepy z akcesoriami GSM? Franczyzodawcy Telakces.com są zdania, że nic podobnego.
– Rozwój e-handlu nie ma najmniejszego odzwierciedlenia w spadku obrotów w sklepach stacjonarnych naszej sieci. Specyfika naszej relatywnie młodej i bardzo dynamicznej branży jest taka, że proporcjonalnie rozwija się zarówno sprzedaż przez sieć, jak i w tradycyjnych sklepach – mówi Michał Skowronek, prezes zarządu Telakces.com. – Również punkty operatorskie (czyli należące do operatorów GSM – przyp. red.) nie są najmniejszym zagrożeniem naszej działalności, ponieważ z reguły dysponują kilkadziesiąt razy skromniejszym asortymentem.

Michał Skowronek, prezes zarządu Telakces.comFot. Telakces.com

Największe marże osiągają franczyzobiorcy, którzy wspierają sprzedaż w sieci oraz prowadzą serwisy GSM.

W ramach Telakces.com działa obecnie 57 sklepów franczyzowych w Polsce oraz siedem punktów partnerskich w Czechach. Do końca roku nad Wisłą ma pojawić się 20 nowych sklepów, a w 2016 sieć powiększy się o następne 30. Za granicą do stycznia przybędzie jeszcze 5 punktów.
– Na przełomie roku punkty sprzedaży pojawią się między innymi w takich miastach jak Łódź, Warszawa, Kraków, Białystok, Wrocław i Katowice – zapowiada Michał Skowronek.

Franczyzodawca szacuje, że kwota inwestycji w biznes pod szyldem Telakces.com może wahać się od 30 do 200 tys. zł. 90 proc. środków jest przeznaczone na zatowarowanie sklepu.
– Tak duża różnica wynika z wielkości sklepu oraz z jego lokalizacji. Inaczej musi być zatowarowany sklep w małej galerii w niewielkim mieście a inaczej duży lokal w topowej galerii w jednym z największych miast –tłumaczy Michał Skowronek.

Franczyzobiorcy dokonują zakupów na własny rachunek, korzystając z hurtowni rekomendowanych przez Telakces.com. Nie muszą jednak ograniczać się tylko do zakupów w należącej do kontrolowanej przez franczyzodawcę hurtowni GlobalTC. 
– Obserwując politykę konkurencji, która restrykcyjnie zamyka swoich partnerów biznesowych w wąskich ramach własnych produktów. My wychodzimy naprzeciw wymagającemu i dynamicznie rozwijającemu się rynkowi akcesoriów GSM w naszym kraju – tłumaczy Skowronek. – W przypadku współpracy naszych franczyzobiorców z hurtownią GlobalTC  proponujemy stałe rabaty, promocje a także preferencyjne możliwości zaopatrywania punktów pod logiem Telakces.com

Franczyzobiorca musi liczyć się z opłatą za przystąpienie do systemu w wysokości 50 zł oraz z opłatą licencyjną w wysokości 100 zł. Planując inwestycję warto również uwzględnić zwrotną kaucję za wynajęty lokal. Sięga ona zwykle od jedno- do trzykrotności czynszu.
– Franczyzobiorcy uiszczają dodatkowo comiesięczną opłatę franczyzową. Ustalane są one na podstawie potencjału sklepu oraz inwestycji poniesionej ze strony Telakces.com w uruchomienie punktu – mówi Michał Skowronek.

Telakces.com wybiera lokalizację pod sklep, negocjuje z galeriami handlowymi i ponosi z reguły całą inwestycję. Marże na asortymencie Telakces.com wynoszą kilkadziesiąt procent, a ich wysokośc jest uzależniona od lokalizacji punktu. Rentowność bardzo często osiągana jest już w pierwszym miesiącu prowadzenia działalności. Na zwrot z inwestycji można liczyć już po kilku miesiącach od otwarcia sklepu.

Telakces.com wrócił niedawno pod zarządzanie właścicielskie. Spółka pozyskała nowych inwestorów, a obecnie przygotowuje się do wejścia na rynek giełdowy NewConnect. W ten sposób chce wzmocnić wizerunek firmy i pozyskać środki na dalszy rozwój.

Grzegorz Morawski

dziennikarz


 

RYNEK FRANCZYZA

20 września 2015 | wprost

 

Telakces.com Sp. z o.o. istnieje od 2011 r. Firma działa na rynku

GSM. Jej celem jest stworzenie sieci prestiżowych sklepów w najlepszych

galeriach handlowych zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Na tle konkurencji Telakces.com wyróżniają unikatowy asortyment akcesoriów

oraz bardzo bogata oferta telefonów komórkowych. Firma stawia na innowacyjność,

dzięki czemu już wkrótce klienci Telakces.com będą mogli nabyć produkty

stworzone i dystrybuowane tylko przez naszą sieć.

W sierpniu 2014 r. Telakces.com podpisał strategiczną umowę z Virgin Mobile i stał

się kluczowym partnerem tej firmy na polskim rynku. W wyniku tego już niebawem

oferta Telakces.com poszerzy się o usługi telekomunikacyjne marki Virgin.

Obecnie sieć składa się z 57 sklepów i wszystkie prowadzone są w systemie franczyzowym.

Dodatkowo działa siedem punktów partnerskich brandowanych logiem

Telakces.cz w Czechach. Dynamika rozwoju na czeskim rynku przewiduje otwarcie

jeszcze pięciu punktów do końca bieżącego roku. W 2016 r. firma przewiduje

otwarcie kolejnych 10-15 punktów.

- Jeśli chodzi o dalszy rozwój, jesteśmy na etapie prowadzenia zaawansowanych

rozmów na temat otwarcia naszych stoisk w kilku europejskich miastach – mówi

Michał Skowronek, prezes Telakces.com.

Sklepy Telakces.com powstają głównie w galeriach handlowych w miastach

powyżej 50 tys. mieszkańców. Właśnie galerie stanowią obecnie nieodłączny

element miasta. Skupiają marki, pełnią funkcje handlowe, rozrywkowe, dostarczają

bogaty wybór produktów i usług. Stały się także miejscem spotkań

towarzyskich zapewniającym wiele atrakcji. – Kompleksowa i nowoczesna

oferta przyciąga do centrów handlowych mnóstwo ludzi. A dla nas klientem

jest każdy z nich, ponieważ niemal każdy w dzisiejszych czasach posiada

telefon. To wszystko są czynniki przemawiające na korzyść tego typu obiektów

– dodaje Michał Skowronek, prezes Telakces.com.

 


 

 

 

 

telakces.com Sp. z o.o.

ul. Twarda 44
00-831 Warszawa

telakces@telakces.com

Współpraca
w celu nawiązania współpracy

przejdź do tutaj >>>>

Biuro
sekretariat@telakces.com

tel: +48 736-922-699

Dział Marketingu
marketing@telakces.com

© 2015 telakces.com - powered by keydesigner.eu