1 3
01 / 02

1

1

02 / 02

3

3

 

   
   
   
   
   

UWAGA:

Szukamy franczyzobiorców chętnych do nawiązania współpracy i poprowadzenia punktów sprzedaży w regionie Krakowa, Katowic, Bielska Białej, Poznania, Torunia , Lublina, Wałbrzycha i Płocka oraz Kalisza i Przemyśla

Zadzwoń, dowiedz się o szczegóły współpracy :

+48 609 28 28 28

 

Telakces.com Sp. z o.o. istnieje od 2011 roku. Firma działa na rynku GSM. Jej celem jest stworzenie sieci prestiżowych sklepów w najlepszych galeriach handlowych zarówno w Polsce jak i za granicą.


Telakces.com Sp. z o.o.

Biuro:

ul. Twarda 44
00-831 Warszawa

telakces@telakces.com

sekretariat@telakces.com

+48 695-878-787

 

Współpraca:

b2b@telakces.com

+48 609-282-828

rafal.koba@telakces.com

 

Dział Marketingu:

marketing@telakces.com

   
 
1 1 2 3 4
01 / 05

1

1

02 / 05

1

1

03 / 05

2

2

04 / 05

3

3

05 / 05

4

4

Szukamy franczyzobiorców chętnych do nawiązania współpracy i poprowadzenia punktów sprzedaży na terenie całej Polski.

szczegóły współpracy

- ZACZNIJ ZARABIAĆ -

Telakces.com Sp. z o.o. istnieje od 2012 roku. Firma działa na rynku GSM. Jej celem jest stworzenie sieci prestiżowych sklepów w najlepszych galeriach handlowych zarówno w Polsce jak i za granicą.

Na tle konkurencji, telakces.com wyróżnia unikalny asortyment akcesoriów oraz bardzo bogata oferta telefonów komórkowych. Firma stawia na innowacyjność, dzięki czemu już wkrótce klienci telakces.com będą mogli nabyć produkty stworzone i dystrybuowane tylko przez naszą sieć.

W sierpniu 2014 roku telakces.com podpisał strategiczną umowę z Virgin Mobile i stał się kluczowym partnerem tej firmy na polskim rynku. Wynikiem tego już niebawem oferta telakces.com poszerzy się o usługi telekomunikacyjne marki Virgin.


- Plan rozwoju zakłada, że do końca bieżącego roku nasza sieć zwiększy się do 60 punktów sprzedaży, a do końca przyszłego roku do 120 - 150 - zapowiada Mariusz Raduszewski, wiceprezes zarządu Telakces.com. Deklaruje, że spółka chce być liderem rynku. Sieć ma rozwijać się na zasadach franczyzy.

Według spółki w przypadku franczyzobiorców całością inwestycji, związaną z dostosowaniem lokalu handlowego i późniejszą obsługą marketingowej zajmuje się Telakces.com. Partnerów ma zachęcić do współpracy m.in. pomoc w zdobywaniu kredytów na finansowanie działalności, kredyty kupieckie u dostawców, doradztwo obejmujące także księgowość, pomoc prawna, pomoc w rekrutowaniu pracowników, szkolenia. Spółka zajmuje się także organizowaniem akcji promocyjnych.

Telakces.com szacuje, że w Polsce jest dostępnych około 5 tys. akcesoriów do urządzeń mobilnych, tymczasem za naszą zachodnią granicą oferta jest kilkukrotnie większa. Stąd liczy na większą sprzedaż. Spółka została strategicznym partnerem sieci komórkowej Virgin Mobile.

Rynkowa ofensywa Telakces.com rozpoczęła się po wejściu do tego biznesu Tomasza Misiaka (współtwórca agencji pracy Work Service) i Grażyny Piotrowskiej – Oliwy (była prezes PGNiG). Zostali oni udziałowcami Telakces.com. Współwłaścicielami są także Mariusz Raduszewski i Sławomir Skowronek (prezes spółki). Firma działa od 2011 r.

Zobacz więcej: www.crn.pl


Tomasz Misiak (były senator PO i współtwórca WorkService) i Grażyna Piotrowska-Oliwa (była prezes Centertela i PGNiG), oboje jeszcze do niedawna jako członkowie rady nadzorczej Hawe, zaangażowali się w rozwój sieci sklepów z telefonami komórkowymi i akcesoriami do nich Telakces.com - pisze Puls Biznesu.

Działający od trzech lat Telakces ma stać się liderem w rodzącym się dopiero w Polsce segmencie spersonalizowanych akcesoriów do telefonów.

Wierzymy, że akcesoria staną się elementem mody, a to przełoży się na zdecydowanie wyższe marże. Dlatego będziemy współpracować ze znanymi projektantami. Rozpoczęliśmy też właśnie współpracę z Virgin Mobile i będziemy sprzedawać jego ofertę w naszych punktach ? tłumaczy Grażyna Piotrowska-Oliwa.

Telakces działa i rozwija się na zasadach franczyzowych. Ma 36 placówek w dużych miastach ? najwięcej w Warszawie, Poznaniu i Krakowie. Od początku spółka stawiała na rozwój sieci punktów w galeriach handlowych ? w osobnych lokalach lub jako tzw. wyspy. Do końca tego roku placówek ma być 60, na koniec przyszłego ? od 120 do 150.

Po ostatnim podwyższeniu kapitału Tomasz Misiak jest największym udziałowcem spółki, z 30-procentowym pakietem. Grażyna Piotrowska-Oliwa ma 10% udziałów. Poza nimi udziały w spółce ma jeszcze pięć osób ? w tym Mariusz Raduszewski, kiedyś współpracujący z FM Group, obecnie znany m.in. jako partner celebrytki Natalii Siwiec. Ma 10% udziałów. Natalia będzie brała udział w działaniach marketingowych Telakcesu, m.in. otwarciach nowych punktów. Jest też wraz z Richardem Bransonem twarzą organizowanej przez Telakces i Virgin Mobile akcji Just Must ? mówi Mariusz Raduszewski.
Sprawdź: najnowsza oferta nju mobile

Źródło tekstu: Puls Biznesu


 

Klient lubi dotykać

Sprzedaż telefonów i akcesoriów GSM w tradycyjnych sklepach ma się dobrze. Franczyzobiorcy Telakces.com mogą zarabiać na koszty już w pierwszym miesiącu działalności.

Popularność e-handlu niszczy stacjonarne sklepy z akcesoriami GSM? Franczyzodawcy Telakces.com są zdania, że nic podobnego.
– Rozwój e-handlu nie ma najmniejszego odzwierciedlenia w spadku obrotów w sklepach stacjonarnych naszej sieci. Specyfika naszej relatywnie młodej i bardzo dynamicznej branży jest taka, że proporcjonalnie rozwija się zarówno sprzedaż przez sieć, jak i w tradycyjnych sklepach – mówi Michał Skowronek, prezes zarządu Telakces.com. – Również punkty operatorskie (czyli należące do operatorów GSM – przyp. red.) nie są najmniejszym zagrożeniem naszej działalności, ponieważ z reguły dysponują kilkadziesiąt razy skromniejszym asortymentem.

Największe marże osiągają franczyzobiorcy, którzy wspierają sprzedaż w sieci oraz prowadzą serwisy GSM.

W ramach Telakces.com działa obecnie 150 sklepów franczyzowych w Polsce oraz siedem punktów partnerskich w Czechach. Do końca roku nad Wisłą ma pojawić się 20 nowych sklepów, a w 2016 sieć powiększy się o następne 30. Za granicą do stycznia przybędzie jeszcze 5 punktów.
– Na przełomie roku punkty sprzedaży pojawią się między innymi w takich miastach jak Łódź, Warszawa, Kraków, Białystok, Wrocław i Katowice – zapowiada Michał Skowronek.

Franczyzodawca szacuje, że kwota inwestycji w biznes pod szyldem Telakces.com może wahać się od 30 do 200 tys. zł. 90 proc. środków jest przeznaczone na zatowarowanie sklepu.
– Tak duża różnica wynika z wielkości sklepu oraz z jego lokalizacji. Inaczej musi być zatowarowany sklep w małej galerii w niewielkim mieście a inaczej duży lokal w topowej galerii w jednym z największych miast –tłumaczy Michał Skowronek.

Franczyzobiorcy dokonują zakupów na własny rachunek, korzystając z hurtowni rekomendowanych przez Telakces.com. Nie muszą jednak ograniczać się tylko do zakupów w należącej do kontrolowanej przez franczyzodawcę hurtowni GlobalTC.
– Obserwując politykę konkurencji, która restrykcyjnie zamyka swoich partnerów biznesowych w wąskich ramach własnych produktów. My wychodzimy naprzeciw wymagającemu i dynamicznie rozwijającemu się rynkowi akcesoriów GSM w naszym kraju – tłumaczy Skowronek. – W przypadku współpracy naszych franczyzobiorców z hurtownią GlobalTC proponujemy stałe rabaty, promocje a także preferencyjne możliwości zaopatrywania punktów pod logiem Telakces.com

Franczyzobiorca musi liczyć się z opłatą za przystąpienie do systemu w wysokości 50 zł oraz z opłatą licencyjną w wysokości 100 zł. Planując inwestycję warto również uwzględnić zwrotną kaucję za wynajęty lokal. Sięga ona zwykle od jedno- do trzykrotności czynszu.
– Franczyzobiorcy uiszczają dodatkowo comiesięczną opłatę franczyzową. Ustalane są one na podstawie potencjału sklepu oraz inwestycji poniesionej ze strony Telakces.com w uruchomienie punktu – mówi Michał Skowronek.

Telakces.com wybiera lokalizację pod sklep, negocjuje z galeriami handlowymi i ponosi z reguły całą inwestycję. Marże na asortymencie Telakces.com wynoszą kilkadziesiąt procent, a ich wysokośc jest uzależniona od lokalizacji punktu. Rentowność bardzo często osiągana jest już w pierwszym miesiącu prowadzenia działalności. Na zwrot z inwestycji można liczyć już po kilku miesiącach od otwarcia sklepu.

Telakces.com wrócił niedawno pod zarządzanie właścicielskie. Spółka pozyskała nowych inwestorów, a obecnie przygotowuje się do wejścia na rynek giełdowy NewConnect. W ten sposób chce wzmocnić wizerunek firmy i pozyskać środki na dalszy rozwój.

http://franchising.pl/


telakces.com Sp. z o.o.

ul. Twarda 44
00-831 Warszawa

telakces@telakces.com

Współpraca
w celu nawiązania współpracy

przejdź do tutaj >>>>

Biuro
sekretariat@telakces.com

tel: +48 736-922-699

Dział Marketingu
marketing@telakces.com

© 2015 telakces.com - powered by keydesigner.eu